Blog

2020-03-24

Laiks investēt ozolā un palielināt mājokļa vērtību

Ne visi esam profesionāli investori, bet visi varam jau šodien rūpīgāk izvērtēt iespējas un ķerties pie personīgas investēšanas, piemēram, palielināt mājokļa vērtību. Varbūt nevaram mainīt mājas un dzīvokļa atrašanās vietu, bet noteikti var iekārtot, rekonstruēt mājokli, izmantojot kvalitatīvus ozola interjera produktus: grīdu, durvis, kāpnes, grīdlīstes.

Ozola grīdas stabilitāte, ilgmūžība

Ozola grīdas dēļi ir inženierprodukts, kas īpaši izstrādāts, lai saglabātu grīdas stabilitāti, ilgmūžību, izturību, tāpēc ir lieliski piemēroti apsildāmajām grīdām. Progresīvā simetriskā trīsslāņu grīdas dēļa „2 x ozols” konstrukcija nodrošina +15 % grīdas apsildes efektivitāti. Eļļota virsma saglabā koksnes dabiskumu, šāda grīda ir ļoti viegli kopjama, atjaunojama – tā kalpos vairākām paaudzēm!

Ekoloģiski materiāli – labvēlīgi un droši videi

Mūsu ražotie grīdas dēļi rada kvalitatīvu, cilvēkam labvēlīgu vidi, jo to ražošanai tiek izmantoti ekoloģiski materiāli, piem., vācu uzņēmuma „Saicos” eļļas, augstākās kvalitātes līme, kas nesatur formaldehīdus.

 

Īstām lielām ir vērtība visos laikos, taču tikai apķērīgie un gudrie spēj novērtēt apstākļus, izmantot ražotāja piedāvātos nosacījumus, pieņemt prātīgus investēšanas lēmumus, palielinās mājokļa vērtību un būt ieguvēji nākotnē.

 

Vēlaties aprunāties, konsultēties vai saņemt bezmaksas krāsu paraugu?

Zvaniet: +370 660 81000

Rakstiet: info@medziostilius.lv

Sazinies ar mums!


    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
    Tiks parādīts tālruņa numurs