Blog

2020-11-17

Paplašinām augstas kvalitātes ozola parketa “skujiņa” ražošanu

Kvalitatīvs ozola parkets – mūžīgā klasika. Parkets nezaudē pozīcijas popularitātes virsotnē, aizvien vairāk cilvēku izvēlas šo grīdas rakstu no dabīgas koksnes. Mēs augam kopā ar klientu pulku, kas kļūst aizvien lielāks, jo varam piedāvāt tirgū ļoti augstas kvalitātes parketa dēļus, kurus mūsu uzņēmumā ECOWOOD esam sākuši ražot ar jauniem, moderniem darbagaldiem.

Tas ir viens no jaunākajiem pēdējo gadu investīciju projektiem – datorizēti automatizēti darbagaldi, ar kuriem var precīzi iegūt nepieciešamo leņķi. Kā zināms, parketa dēļu leņķis var būt 30°, 45°, 90° – atkarībā no vēlamā raksta. Ja „skujiņa” ir izgatavota precīzā leņķī, kvalificēti meistari to arī ieklās precīzi – bez šķirbām un ar vienmērīgu rakstu.

 

Lai sasniegtu precizitāti, nepieciešamas ne tikai iekārtas, bet arī augsti kvalificēti darbinieki. Mūsdienīgā ražotnē katrs darbinieks ir profesionālis, kas pārzina tehnoloģijas. Moderno parketa ražošanas darbagaldu apkalpo viens operators: viņš ieliek sagataves kasetē un noregulē darbagalda datorā ražojamās „skujiņas” parametrus. Tālāk darbagalds visu izdara pats: pirmais modulis nozāģē sagatavju galus nepieciešamajā leņķī, otrajā modulī sagatave vairākos punktos tiek stingri piespiesta un ar divām frēzēm (abām uzreiz simetriski) precīzi tiek nofrēzēti sagataves gali, izveidojot precīzu leņķi un savienojumus – mēlīti un rievu.

 

Klienti izvēlas mūsu ražoto parketu ne tikai precizitātes dēļ. Kvalitātes noslēpums slēpjas pašā inženiertehniskajā produktā: parketa dēļi var būt trīsslāņu – ozols, bērzs, ozols – vai divslāņu – ozols, bērzs. Šāds produkts ir lieliski piemērots apsildāmajām grīdām, tas ir izturīgs, ilgmūžīgs, bet, precīzi izgatavots un meistarīgi ieklāts, kalpo ilgi un uzticami.

 

Nepārsteidz pieaugošais parketa eksports uz Baltijas valstīm, Krieviju, Apvienoto Karalisti, Vāciju, Beļģiju, Poliju. Pēdējās kaimiņvalsts klienti aizvien vairāk atklāj un novērtē Lietuvas ražotāja sasniegto kvalitāti.

 

Sazinies ar mums!


    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
    Tiks parādīts tālruņa numurs