Montāža

Kā tas darbojas?

Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils.
Visiem darbiem tiek sniegta garantija.

Profesionāla konsultācija

„Oak style” profesionāļi konsultē visos ozola grīdu, durvju vai kāpņu jautājumos. Izmantojiet uzkrāto pieredzi un ieteikumus, zvaniet vai rakstiet pa e-pastu.

Augstākā kvalitāte

Kontrolējam un atbildam par visu piegādes ķēdi: no koksnes atlases, piegādes rūpnīcā, precīza koka tehnoloģiskās sagatavošanas cikla, produkta ražošanas līdz profesionālai montāžai un garantijas nodrošināšanai. Varam piedāvāt vienu no labākajām cenām tirgū.

Precīzs meistaru darbs

"Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils. Visiem darbiem tiek sniegta garantija. "

Garantija

Visiem produktiem tiek sniegta garantija un veikta pēcgarantijas apkalpošana.

Klientu atsauksmes

4.8
154 atsauksmes
Rasa
2021-09-16
Durys kokybiškos ir labai gražios, likome patenkinti rezultatu. Duris montuoja tvarkingai ir atsakingai, dirba švariai. Naudingi patarimai tiek renkantis duris, tiek montuotojų, kaip jas prižiūrėti. Rekomenduoju šią įmonę ir dėkoju jos darbuotojams.
Martinas J.
2021-08-05
Esu patenkintas atliktų darbų greičiu ir kokybe. Kompetetingi specialistai, kurie atliks taip kaip geriau, o ne kaip lengviau. Paaiškina ir pasitaria prieš atliekamą darbą, kad nekiltų nesusipratimų eigoje. Labai gera patirtis pradedant nuo pardavimo iki darbų sukoordinavimo ir montavimo. Rekomenduočiau draugui nesuabejojęs. Ačiū kolektyvui!
1 2 3 31
1 2 62