Montāža

Kā tas darbojas?

Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils.
Visiem darbiem tiek sniegta garantija.

Profesionāla konsultācija

„Oak style” profesionāļi konsultē visos ozola grīdu, durvju vai kāpņu jautājumos. Izmantojiet uzkrāto pieredzi un ieteikumus, zvaniet vai rakstiet pa e-pastu.

Augstākā kvalitāte

Kontrolējam un atbildam par visu piegādes ķēdi: no koksnes atlases, piegādes rūpnīcā, precīza koka tehnoloģiskās sagatavošanas cikla, produkta ražošanas līdz profesionālai montāžai un garantijas nodrošināšanai. Varam piedāvāt vienu no labākajām cenām tirgū.

Precīzs meistaru darbs

"Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils. Visiem darbiem tiek sniegta garantija. "

Garantija

Visiem produktiem tiek sniegta garantija un veikta pēcgarantijas apkalpošana.

Klientu atsauksmes

4.8
164 atsauksmes
Dalia
2021-11-21
Puikus meistrų darbas įrengiant duris bei laiptus. Labai ačiū Ačiū ir vadybininkei Astai padėjusiai išsirinkti tiek duris, tiek laiptus.
Algirdas
2021-11-19
Norime padėkoti už kokybiškai, puikiai ir laiku atliktą darbą. Matosi tikras profesionalumas nuo Vadybininkės Vilnės Dainauskienės iki darbininkų,atlikusių darbus. Didelis Jums Ačiū! Jūsų ąžuolo durys bei grindys,pagamintos su meile, skleidžia grožį ir jaukumą Mūsų namams! :)
1 2 3 35
1 2 69