Montāža

Kā tas darbojas?

Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils.
Visiem darbiem tiek sniegta garantija.

Profesionāla konsultācija

„Oak style” profesionāļi konsultē visos ozola grīdu, durvju vai kāpņu jautājumos. Izmantojiet uzkrāto pieredzi un ieteikumus, zvaniet vai rakstiet pa e-pastu.

Augstākā kvalitāte

Kontrolējam un atbildam par visu piegādes ķēdi: no koksnes atlases, piegādes rūpnīcā, precīza koka tehnoloģiskās sagatavošanas cikla, produkta ražošanas līdz profesionālai montāžai un garantijas nodrošināšanai. Varam piedāvāt vienu no labākajām cenām tirgū.

Precīzs meistaru darbs

"Pieredzējuši un uzticami meistari ieradīsies Jūsu mājās visā Latvijā, izmērīs, izprojektēs un profesionāli montēs Jūsu sapņu grīdu, durvis vai kāpnes. Precizitāte, augsta darba kultūra – mūsu meistaru stils. Visiem darbiem tiek sniegta garantija. "

Garantija

Visiem produktiem tiek sniegta garantija un veikta pēcgarantijas apkalpošana.

Klientu atsauksmes

4.7
274 atsauksmes
Jurgita
2023-05-03
Viena no labākajām, ja ne labākā komanda Lietuvā šobrīd, kvalitātes, profesionalitātes ziņā jūs esat lieliski, plaukst!
Augustinas
2023-05-02
Pakalpojumi tika veikti nevainojami un precīzi, vienīgais trūkums ir ražošanas aizkavēšanās, man bija 1 mēneša dīkstāve, jo tika nokavēts ražošanas termiņš.
1 2 3 70
1 2 140

Sazinies ar mums!


    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta
    Tiks parādīts tālruņa numurs